Kategorie

Výprodej cyklistického oblečení, výprodej cyklo komponent a příslušenství, výprodej kol, likvidace skladu, sleva na vše 40%

37L CESTOVNÍ TROJBRAŠNA NA ZADNÍ NOSIČ - ROSWHEEL 14892

Cestovní trojbrašna na zadní nosič je velká, prostorná, voděodolná a velmi praktická. Tento celek je rozdělen na tři menší brašny.

Více informací

Dostupnost: IHNED

1 212 Kč

Sleva!

2 020 Kč

-40%

Cestovní trojbrašna na zadní nosič je velká, prostorná, voděodolná a velmi praktická. Tento celek je rozdělen na tři menší brašny. Po stranách nosiče jsou umístěny dvě shodné brašny. Obě mají dvě na zip uzavíratelné kapsy a po stranách síťky na malé nezbytnosti. Zadní strany těchto brašen jsou nepromokavá a lehce otíratelné, takže případné nečistoty z kola lze lehce setřít. K nosiči jsou brašny připevněné suchým zipem. Na vrchní straně brašen je poutko pro usnadnění manipulace s brašnami. Třetí brašna má jednu velkou kapsu. Na přední straně je na zip uzavíratelná síťka na menší drobnosti. Tuto brašnu lze pomocí tří popruhů upevnit na již zmíněné brašny nebo po připnutí dlouhého popruhu ji lze nosit samostatně přes rameno. Pro větší bezpečnost jsou na brašnách umístěné reflexní prvky. Objem 37 litrů.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Napište svůj názor