Kategorie

Výprodej cyklistického oblečení, výprodej cyklo komponent a příslušenství, výprodej kol, likvidace skladu, sleva na vše 40%

CYKLO VODĚODOLNÁ VĚTROVKA - NUCKILY NY0915 - ŽLUTÁ

Designově zajímavě zpracovaná cyklistická unisex voděodolná větrovka s řadou reflexních prvků pro bezpečnou jízdu zejména na silnicích, která spolehlivě ochrání v nepříznivém počasí proti větru, vlhku a mírnému dešti. Celou větrovku je možné snadno složit do velmi malých rozměrů do levé kapsy s oboustranným zipem.

Více informací

Dostupnost: IHNED

678 Kč

Sleva!

1 130 Kč

-40%

Designově zajímavě zpracovaná cyklistická unisex voděodolná větrovka s řadou reflexních bezpečnostních prvků, která spolehlivě ochrání v nepříznivém počasí proti větru, vlhku a mírnému dešti. Větrovka je vyrobena z kvalitního neprofuk vlhkuodolného materiálu, v podpaží síťka pro dobré odvětrání a odvod přebytečného tepla, další odvětrání na zádech.

Součástí je velké množství reflexních prvků, zajišťujících dobrou viditelnost cyklisty a bezpečnou jízdu zejména na silnicích. Spodní část větrovky utahnutelná pomocí gumy pro zamezení úbytku tepla v případě potřeby. Stejně tak i límec a konce rukávů zakončeny reflexním proužkem s gumou. Dále větrovka má dvě boční a jednu náprsní kapsu. Celou větrovku je možné snadno složit do velmi malých rozměrů do levé kapsy s oboustranným zipem. Pohodlně se pak vejde do kapsy dresu nebo cyklo brašny.


Technický popis:

  • reflexní loga, lemy a další prvky
  • odvětrání v podpaží a na zádech
  • velmi skladná v podobě malého pytlíku
  • celorozepínací překrytý zip
  • dvě boční a jedna náprsní kapsa
  • stahnutelná spodní část

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Napište svůj názor