Párty stan na svatbě v exteriéru určitě užijete


Líbí se vám staré české filmy? A také rádi s nostalgií vzpomínáte na sedmdesátá či osmdesátá léta, kdy byl život jaksi volnější a svobodnější, i když šlo o reálný socialismus? V té době byl natočen i film s Luďkem Sobotou a Helenou Vondráčkovou „Jen ho nechte ať se bojí“. Oba se do sebe zamilují a naplánují si svatbu v exteriéru a prožijí svatební den v přírodě.

svatební obřad

Podobně byste to mohli provést i vy, pokud chystáte veselku a rádi byste si ji užili venku, kde je více volnosti a pohody. Pro tyto účely se pronajímají párty stany, půjčovna party stanů z Brna vám zajistí přístřešek pro vámi pozvané hosty do jakéhokoli terénu, a tak nezbývá nic jiného, než promyslet, kde by vaše svatba měla pomyslné „grády“, tedy solidní úroveň.

zámecká zahrada

Bechyně – zámek Bechyně nad řekou Lužnicí poskytuje nádherné výhledy na řeku a okolí. Vřele doporučujeme prožít zde svůj svatební den v zámecké zahradě pod párty stanem. Svatby na zámku je ovšem vždy nutné objednávat ve velkém předstihu a dohodnout podmínky, které se mohou neustále měnit. Zde prezentované tipy na svatby na zámcích berte spíše pouze jako inspirativní informace, nikoli závazné a platné.

Nelahozeves – svatby na zámku v Nelahozevsi se pořádají poměrně často a vy byste mohli této situace i k pronájmu ubytování v některém z místních penzionů a postavit stan na zahradních prostorách s výhledem na řeku Vltavu.

Veltrusy – na druhém břehu řeky se nachází zámek Veltrusy, kde se taktéž pořádají svatební oslavy. V krásném prostředí může mít svatba nezapomenutelnou podobu.

Lysice – zámek Lysice na Vysočině zve své návštěvníky i k mimořádným událostem, jimiž jsou svatební obřady v zámecké zahradě.

Hradec nad Moravicí – tento překrásný zámek s úchvatnou rozsáhlou zahradou a parkem je ideální místo pro pořádání svateb. Párty stan z půjčovny párty stanů z Brna https://www.partystanyaz.cz/pronajem.html by tu také mohl nalézt uplatnění.