Počítačové kurzy


Vyznat se v počítačích, tak to je někdy opravdu hodně složité. Někdy je to pro někoho i náročné a někdy pro někoho je to dokonce i nemožné. Jednoznačně jsou lidé, kteří třeba na to vůbec nemají takový smysl, a takzvaně buňky. Tohle vždycky říkali moji rodiče, že já na matematiku a na počítače jednoznačně nemám buňky. I když jsem se tohle vždycky chtěla moc naučit, ale bohužel mi to nikdy nešlo, protože já jsem potom také chtěla jít studovat gymnázium anebo reklamní školu. Jenomže tam mi řekli, že když půjdu na reklamní školu, tak také budu potřebovat opravdu velikou znalost počítačů.

A vy znáte počítače a technologie?

A pokud se nevyznám v počítačích, tak bych také potom rozhodně potřebovala znát alespoň více než základy na počítači. Tak jsem řekla kamarádce, že si to asi rozmyslím a že s ní na reklamní školu vůbec nepůjdu. I když jsem si to přála. Jenomže když jsem vůbec neudělala žádné rozdílové zkoušky, co se týkalo informatiky, tak jsem chtěla ještě navštěvovat nějaký dobrý kurz, který se týká počítačů. Takový kurz o počítačích, který by mě naučil, co mám dělat anebo jak se zachovat k počítačům, abych se o nich dozvěděla více informací. Informační technologie je tady od toho, abychom se naučili lépe zacházet s počítačem.

Bez počítačů by to bylo všude smutné.

Pokud se nevyznáte v informační technologii a celkově v informatice, tak si myslím, že je to velice škoda. Je to smutné, proto si myslím, že by měli lidé navštěvovat různé kurzy, takové informativní kurzy, které se týkají počítačů anebo informační technologie. Myslím si, že člověk za to nic nedá, někdy dokonce jsou i tyto kurzy online a jsou dokonce zadarmo. Tak proč toho nevyužít? Já si myslím, že tyhle skvělé příležitosti, kdy jsou počítačové kurzy online a zadarmo, tak by toho měl opravdu každý využít. Myslím si, že jednoho dne tohle zmizí a potom každý člověk bude litovat, že tohoto online kurzu nevyužil opravdu už dříve.