Práce s počítačem


Informační technologie, tak to je něco, co každého zajímá. Tedy alespoň tohle si myslím, protože u nás v rodině je každý člověk, který se zajímá o elektro anebo o informační technologii a chtěl by mít vždycky doma nejlepší počítač anebo tablet či notebook. Také jsem si v poslední době pořídila opravdu kvalitní MacBook a také mobilní telefon. Tohle mám ráda. Akorát vždycky nevím, jak se mám vždycky přihlásit ze svého Google účtu anebo různých účtů na novém zařízení. Je to pro mě vždycky opravdu hodně náročné a složité. Naštěstí jsem to ale pochopila a už to dělám jednoduše, protože každý rok si vždycky koupím nějakou novou techniku a samozřejmě, že potom potřebuji znát opravdu dokonale informační technologii, abych se v tom vyznala opravdu dobře.

Jaké elektro máte doma?

Tak samozřejmě také jsem navštěvovala různé počítačové kurzy. Chtěla jsem toho vědět více, nechtěla jsem vědět jenom základy, ale chtěla jsem být třeba o krok napřed než to, co znají ostatní členové rodiny. Ne, nebyla to žádná soutěž, ale mě tohle bavilo. Bavilo mě, když jsem potom někomu mohla poradit anebo někomu pomoct.

S notebookem se dobře pracuje.

Navíc jsem se také chtěla naučit opravovat notebooky anebo počítače, práce s informační technologií a s počítačem obecně mě moc baví. Akorát jsem ho neuměla rozdělat. Také se mi kolikrát stalo, že mi notebook hučel. Dozvěděla jsem se, že to je, když máte zašpiněné a zanesené větráčky. A většinou to je zanesené prachem, proto doporučuji, abyste používali pod váš notebook nějaké chladící podložky. Dají se koupit normálně v elektru. Nestojí ani třeba pět set korun. Když si koupíte tedy základní chladící podložku. Ale řeknu vám, že i ta základní podložka chladí opravdu geniálně. Já už ji mám půl roku a vážně si ji nedokáže ji vynachválit. Proto doporučuji všem, kteří si pořídí notebook nebo i tablet či MacBook, aby si zároveň pořídili i chladící podložku.