Už nemusíte nikam jezdit


Wellness je skvělý způsob jak se věnovat svému tělu i mysli. Jen tak si užívat procedury, které běžně nenavštěvujete, je zkrátka skvělé. Uvolníte se, užijete si chvíle jen pro sebe nebo si užijete relax i s partnerem a strávíte čas o samotě, což je zejména v případě že máte malé děti, celkem vzácnost. Dopřejte si pobyt ve vířivce nebo v sauně a pečujte o svoje zdraví. Pokud alespoň občas wellness navštívíte, jistě víte, jak blahodárný vliv na tělo i mysl má.

žena sauna

Pokaždé není čas
Někdo má hlídání a nebo už odrostlé děti, a tak nemá problém si na wellness zajet, kdykoliv chce. Lidé většinou využívají víkendové pobyty, protože jde o dobu, kdy často nechodí do práce. Mohou si tak užívat víkend plný dobrého jídla a procedur, které pomohou odblokovat ztuhlé svaly, zatuhlou páteř nebo prohřejí unavené klouby. Nemuset nic dělat a užívat si vodu nebo masáže má úžasný vliv na psychiku, protože si odpočinete od všech povinností a nebudete muset nic dělat – jen si budete užívat chvíle sami pro sebe.

Bohužel se může stát že i když máte volno a všechno zařízené, tak vám odjezd na vytoužený wellness víkend nevyjde. Onemocníte a nebo vám onemocní člen rodiny, případně vás odvolají do práce. A další volno budete mít až za dlouho. Někdy také člověk nemá ani pomyšlení na cestování. Pro takové případy je ideální mít svoje soukromé wellness přímo u sebe doma.

sauna ručník

Pokud zrovna stavíte dům a zaujala vás možnost mít třeba svou soukromou saunu i vířivku, ozvěte se nám. Kromě interiérů vymýšlíme i návrhy domácích wellness Bydesign, které budou odpovídat tomu, co od domácího wellness budete očekávat. Těšit se můžete na soukromou saunu i další procedury, které budou zabalené v krásném a moderním designu. Hýčkejte své tělo i mysl přímo u sebe doma a nebudete už muset nikam jezdit. Navíc účinky procedur budete moct sdílet i s vašimi dětmi.