Zajdi do garáže pro bublinkovou fólii


Až vám vaše manželka či přítelkyně řekne, abyste zašel do garáže nebo do sklepa pro bublinkovou fólii, kterou tu máte navinutou v roli, zamyslete se nad tím, k čemu ji vlastně doma máte. Ona vás může požádat o kus fólie pro případ, že balí dětem svačinu do školy, a potřebuje zajistit, aby se v cestovní dóze nepomačkala rajčata a vejce natvrdo, a v tu chvíli by vás mohlo napadnout, že by se fólie dala využít i jinak. A třeba na něco, co vás doposud ještě nenapadlo.

Fólie pro malířské práce – když se malují pokoje a je třeba zakrýt podlahu, svítidla, nábytek, okna a dveře, můžete sáhnout po tenkých malířských fóliích, ale na základě zkušeností je potvrzeno, že se trhají, a že nejsou tak účinné, jako bublinková fólie. Ta se vám trhat nebude a spolehlivě zakryje vše, co má.

fólie s bublinkami

Čištění dřezu v kuchyni – vaše paní vás může požádat i o vyčištění sifonu ve dřezu, který špatně odtéká nebo neodtéká vůbec. Až budete dřez rozebírat, budete si muset k tomu sednout nebo kleknout a v kuchyních bývá tvrdá dlažba, vinyl nebo plovoucí podlaha. Abyste nemuseli klečet na tvrdé podlaze, bublinková fólie vám poslouží naprosto perfektně.

bublinková fólie

Kempování v přírodě – pokud vyznáváte dovolenou ve stylu pobytu v kempu, například jako vodáci nebo cyklisté, může se vám několik pruhů bublinkové fólie hodit pro změkčení stanové podlážky. Fólii můžete využít i mezi karimatkou a spacákem, aby se vám tu lépe spalo. Na fólii se můžete posadit venku před stanem, až bude padat rosa, anebo u ohně, kde se také měkká vrstva hodí pod zadkem při sezení na dřevěných špalcích.

Balení spotřebičů do reklamace – pokazil se vám notebook, kávovar, mlýnek na mák nebo mobilní telefon a potřebujete tyto spotřebiče co nejrychleji odeslat k opravě a vyřízení reklamace? Tak využijte bublinkovou fólii, ta je naprosto ideálním balicím materiálem pro odesílání zboží do reklamačního řízení.