Proč je výhodné bydlet v Chorvatsku


Chcete-li se pokochat pohledem na přistávající letadla na dráhu pražského ruzyňského letiště RWY 06/24, a vypravíte se kvůli tomu na kruhový objezd mezi Přední Kopaninou a Tuchoměřicemi, zažijete něco, o čem sní mnoho lidí, kteří nikdy neměli možnost spatřit dosedající letouny na dráhu z přímého pohledu na jejich pilotní kabinu. Tento nevšední zážitek vám pak doporučujeme konfrontovat s průjezdem od Přední Kopaniny do Horoměřic, kde k původní zástavbě z dvacátého století přibyly domy podél ulice Hrdinů. Tomuto místu se trefně přezdívá „sídliště naplocho“ a ačkoli se jedná o moderní objekty, žádný z nich tu nemá patřičné soukromí. Lidé jsou tu natěsnáni na sebe jako sardinky v plechovce.

moře v Chorvatsku

Pro milovníky přírody a volné energie je to něco nepředstavitelného a vstávají jim na hlavě vlasy hrůzou při pomyšlení, že by tu někdy trávili svůj volný čas. Tímto vám jen chceme naznačit, jak důležité je prostředí, v němž žijeme, a to zejména z hlediska působení energií a také vzdušných záporných iontů. Mnohem lepší řešení vlastního bydlení, než se situovat do takovýchto lokalit, je pobyt u moře, například v Chorvatsku.

krása Chorvatska

Prodej domu v Chorvatsku u moře https://www.najadranu.cz/prodej/ je naprosto nesrovnatelný s tím, co se odehrává v Horoměřicích a podobných místech, máte tu k dispozici ohromnou vodní masu, odkud se do ovzduší záporné ionty šíří velice masivně, a k tomu můžete při každé bosonohé procházce po pláži vstřebávat skrze pokožku minerální ionty rozpuštěné v mořské vodě. V Chorvatsku jsou také kratší zimy, než u nás a je tu více slunečních paprsků, což mnohem lépe působí na psychiku, proto tu také bývají lidé spokojenější, uvolněnější a méně vystresovaní.

Pořídit si bydlení v Chorvatsku je rozumnější i z toho důvodu, že vás tu zpravidla mine honba za kariérou, která často provází obyvatele Prahy. Ti si však mnohdy neuvědomují, že si tím výrazně zkracují život, protože přelidněné velkoměsto energii spíše odebírá, než rozdává, tedy kromě některých míst, jako jsou Přírodní park Divoká Šárka-Lysolaje, shodou okolností nedaleko zmiňovaného ruzyňského letiště.